Deň / Dátum / Čas

piatok / 08.12.2023 / 18:00 - 20:00

Milí priatelia, pozývame Vás na zvukovú cestu počas ktorej zaznejú tibetské a krištáľové misky, gongy a iné úžasné rezonančné a vibračné nástroje. Naladíme sa na náš vnútorný pokoj, zažijeme dokonalý oddych a dovolíme si úplne relaxovať. Na chvíľu si len tak ľahnúť a vyskúšať ako „chutí“ zvukový kúpeľ a nechať sa ním úplne zaplaviť.  Nastáva harmonizácia nášho tela, mysle a emócií už po pár minútach. A my sa zrazu cítime akosi viac v sebe.

 

Prečo práve kakao? Je bohaté na antioxidanty a rôzne minerály, pomáha uvoľniť stres a  napätie v našom tele. Zároveň nás učí otvoriť sa radosti a vychutnať si život plnými dúškami. A práve preto si spoločne vychutnáme šálku teplého kakaa z Kolumbie, ako lahodnú bodku za našou sériou zvukových kúpeľov v tomto roku.

 

V čom Zvukový kúpeľ pomáha?

– Stimuluje imunitný systém

– Znižuje stres a úzkosť

– Pomáha zlepšovať kvalitu spánku

– Uvoľňuje myseľ a celé telo

– Zlepšuje duševnú a emočnú pohodu

-Zmierňuje úzkosť

-redukuje toxíny

-zlepšuje kreativitu a motiváciu

-synchronizuje hemisféry

– upravuje krvný tlak

-zvyšuje vitalitu  rozpúšťa staré emocionálne traumy a bloky v tele

-harmonizuje čakry

-a mnoho iného

Komu je udalosť určená?

Je určená pre každého kto chce prísť a zažiť viac svetla a harmonizácie vo svojom živote.

 

Odporúčania:

Pre Vaše pohodlie si môžete priniesť vlastnú jogovú podložku a vankúšik pod hlavu, prípadne svoju deku. Odporúčame aj teplejšie oblečenie keďže počas celej dĺžky hrania sa leží a z človeka rýchlejšie odchádza teplo. V deň podujatia pite dostatok tekutín – najmä vody. Prosíme pokiaľ navštevujete odborného lekára (psychológ/psychiater), trpíte psychickými chorobami, beriete lieky na psychiku, alebo máte iné ťažšie zdravotné problémy je potrebná konzultovať to s nami vopred.

 

 Tešíme sa na Vás 🙂

====
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DÁTUM: 8.12. 2023
KEDY: piatok
Čas: 18:00 – 20:00
CENA: 39 Eur
LEKTORKA: Katarína Naira
REGISTRÁCIA: bit.ly/3srrm9J

====

KATARINA NAIRA

Je sprievodkyňou cez rezonančné naśtroje – soundhealer. Pracuje s informáciami frekvencií zvuku a ich vplyvom na náš každodenný život. Pomáha ukotviť všetko nové tam kde staré už doslúžilo s rešpektom k individuálnej ceste každého človeka.

Piatok – 18:00 – 20:00

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)