PRANAYAMA KURZ

PRANAYAMA KURZ

Pranayama v joge zohráva úlohu akéhosi mostu medzi telom a jemnejšími úrovňami osobnosti. Pôvodný zámer týchto jogových dýchacích cvičení je hlavne práca s mysľou a pozornosťou, no rôzne spôsoby dýchania majú aj konkrétny efekt na naše telo. Dýchacie techniky, ktoré sa budeme na kurze učit, podporujú zdravie pľúc, pružnosť bránice, silu brušných a medzirebrových svalov.

Detailne sa budeme venovať hlavne metódam pranayamy, ktoré budujú zdravie dýchacieho systému a zároveň vitalizujú celé telo. Ako bonus niektoré z techník prinášajú pokojnú a jasnú myseľ.

Ak chcete v tomto období spraviť niečo pre zlepšenie a prehĺbenie vášho dýchania, na kurze sa naučíte, ako na to. Kurz je vhodný pre každého a predchádzajúce skúsenosti s pranayamou nie sú nevyhnutné.
V prípade akýchkoľvek chronických alebo akútnych zdravotných problémoch, nás o tom prosím informujte v registračnom formulári.

Budeme hovoriť o energetickom systéme podľa hatha jogy, skúšať, trénovať a pozorovať účinky rôznych druhov dýchania na telo a myseľ.
Veľmi sa už teším, ako spoločne cez dych prebádame zákutia našej mysle a priblížime sa o kúsok bližšie k našej pravej podstate.
Hari Om,
Erik

====
KDE: Yoga House Bratislava
DÁTUM KURZU :  22. 9. 2020 – 10. 11. 2020 (8 lekcií)
KEDY: každý utorok
ČAS: 18:05 – 19:20
LEKTOR: Erik Goldschmidt
CENA: 64 eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/6Cg39UU58U
====

 

ERIK GOLDSCHMIDT

Utorok – 18:05 – 19:20

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH

 

Copyright: Dorota Holubová