Access bars je metóda, ktorá pomáha “vypnúť” neustály myšlienkový tok, prinavracia balans, uvoľňuje stres, napätie (úzkosť, depresie) a prináša nadhľad, vďaka ktorému sa môžeme pozrieť na naše životné situácie z nového uhlu pohľadu s väčšou ľahkosťou a kľudom.
Je to metóda vhodná ako pre dospelých tak aj pre deti.
Vznikla v roku 1990 v USA a od tej doby pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť ich životy.

Je to 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom rozprúdi ich energia, vytvorí sa elektromagnetické pole, ktoré pôsobí na uvoľnenie nervového systému a dochádza k uvoľňovaniu všetkého čo je na spomenutých úrovniach nepotrebné, častokrát prevzaté aj od iných ľudí s ktorými sme sa stotožnili alebo fungujeme podľa nich. Po uvoľnení uložených informácií s negatívnym nábojom sa uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia.. A onedlho začne dochádzať k zmenám v živote.

Môže sa meniť všetko čo potrebujeme aby sa zmenilo a mohli sme naplno žiť svoj potenciál.

Počas terapie sa náš mozog dostáva do hladiny theta ktorá sa dosahuje pri hlbokých meditáciách a naša myseľ konečne môže vypnúť.

U Evky sa môžeš takisto objednať na procedúru:

ACCESS ENERGETIC FACELIFT

EVA BUJNOVSKÁ

Pri hľadaní ako si pomôcť von z úzkostí a rôznych obmedzení, ktoré ma limitovali v živote, som natrafila na access bars. Aj vďaka tomu som transformovala svoje vnímanie na novú úroveň.

Tento zázračný nástroj, ktorý sa ku mne dostal, zmenil môj život k lepšiemu. Vnímala som už dlhší čas liečivú energiu vo svojich rukách a teraz vďaka barsom ju môžem kultivovať a byť nástrojom pre jej sprostredkovanie ďalej. Možno aj Tebe alebo tvojim blízkym a tým robiť svet lepším, pokojnejším a zdravším miestom.

Cena: 60 Eur

Trvanie: 75 min

ACCESS BARS AKTUÁLNE NEPREBIEHA KEĎŽE EVKA JE ODCESTOVANÁ – MOŽNÁ OBJEDNÁVKA AŽ NA APRÍL

PONDELOK 
09:30 – 10:45
11:00 – 12:15
14:00 – 15:15

 

ŠTVRTOK, PIATOK, SOBOTA, NEDEĽA
9:30 – 10:45
11:00 – 12:15

 

REGISTRÁCIA CEZ SMS na What’s up +421902826871.
(ak nemáš what’s up tak na normálny telefón. ) 

Meno:

Deň :

Čas:

Prosím napíš Evke sms na what’s up stroho, vid hore. Odpíše, či tento čas je voľný, nájdete iný, ak nie a zaregistruje Ťa.