Asana lab

Asana lab

Asana Lab je priestor, kde sa chceme naučiť precíznemu prevedeniu ásan a zdravému používaniu tela. Rada by som vám priblížila vedomosti, ktoré zhŕňam počas 11 rokov praxe, ako košík rôznych plodov z rôznych smerov, ktoré mi dávajú zmysel. Takto som pre svoje učenie dala do kopy funkčné prepojenie princípov a na svojom tele cítim, že mi prináša zdravie. Prirodzene každé telo je iné než to moje a preto sa mu budeme špecificky venovať. Prepojenie je vytvorené z rôznych pohľadov na jogu, smerov jogy ale aj mimo jogy. Vychádzam najmä z klasickej hatha jogy, iyengar jogy, jogovej terapie. Pre svoje zdravie a rozvoj chodím na masáže, rolfing, kraniosakrálnu terapiu, kde sa počas nich zoznamujem s princípmi a intuitívne ich do jogy zapájam.

Budeme prechádzať detialne pozíciami, na ktorých sa precízne naučíme princípy ásan a alignmentu (usporiadania tela) v nich. Tieto základy sú následne využiteľné pri väčšine ostatných pozícii a môžeme z nich v budúcnosti vychádzať a operiať sa o ne.

Hodina bude formou workshopu, analýzy max 3 asán počas jednej hodiny, diskusie o nich na základe materiálu, ktorý obdržíš. Posledných 20 minút budeme venovať použitiu zvedomeného v jednoduchom flow. Na záver príjemná relaxácia a precítenie tela.

Telo, psyche a ich prepojenie to je to, čomu sa v joge venujem. Pri Asana Lab pôjdeme viac menej do tela a funkčnosti ásan, kde budeme hľadať dokonalosť pre každé individuálne telo a postoj mysle.

Veľmi sa na vás teším. 🙂
Žabka

Kurz aktuálne neprebieha. O opätovnom začiatku budete počuť na fb

LENKA ŽABKOVÁ

Štvrtok – 18:00 – 19:25

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH