Deň / Dátum / Čas

streda / 07.12.2022 / 19:30 - 21:30

Po stáročia sme boli napojení na mesačné cykly, žili sme v súlade s nimi a teraz toto krásne puto znovu spoločne obnovujeme.

Objav, aké to je pocítiť energiu mesiaca, ako s ňou pracovať, nebojovať, naopak napojiť sa a súznieť. Ak mesiac neignorujeme, nebude ani on nás.

Mesačná energia je veľmi silná a rovnako v nás dokáže podporiť to pozitívne ako aj negatívne. My ju prostredníctvom rituálov nasmerujeme na uvoľnenie priestoru a na nové zámery a priania.

Je bezpečné pozrieť sa do svojho vnútra.
Je bezpečne pozrieť sa do svojej minulosti.
Je bezpečné rozšíriť si životný obzor.

 

Čo spolu zažijeme

 

☽ očistíme sa vydymovadlom
☽pozdieľame si naše skúsenosti so splnom
☽ budeme uvoľňovať nepotrebné myšlienky, vzorce a emócie pomocou nášho dychu, upravená pranayama anulom vilom
☽vyladíme svoje tvorivé pole osobnou afirmáciou (môžem ti pomôcť vybrať afirmáciu na mieru podľa tvojich telesných ochorení alebo psychických potiaží od psychoterapeutky Louise L. Hay (po registrácii ti príde odo mňa správa z Yoga House emailu)
☽ naučíme sa pozdrav mesiacu Chandra Namaskar
☽ vyskúšame si šamanskú meditáciu s ôsmou čakrou na ochranu a vyladenie osobného priestoru

 

Príď sa naučiť nové rituály, naladiť sa na energiu mesiaca a pozdieľať s ostatnými svoje vnemy. Príď si po svoj osobný spln.

Teším sa na teba

S láskou Karin

====
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DEŇ: 7.12. 2022, streda
ČAS: 19:30 – 21:30
CENA: 20 Eur
LEKTORKA: Karin Janáčová
REGISTRÁCIA: bit.ly/3XkI992

====

KARIN
Joga bola pre mňa od prvej hodiny oslobodením od vzorcov a urýchlila moju transformáciu ku kreativite a sebavyjadreniu. Dnes ju vnímam pri každom svojom kroku. Rada si aktívne tvorím svoj svet, do ktorého postupne začleňujem nové poznatky o vedených meditáciách a zdravom, prirodzenom pohybe. O dobré veci sa rada delím, preto sa chcem podeliť s druhými o všetko, čo mi joga dáva. Každý si z nej môže vybrať kúsok, s ktorým súznie a robí jeho život lepším.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)