Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 11.12.2022 / 18:00 - 21:00

Stres je prirodzená súčasť života a má svoje opodstatnenie a dokonca aj prospech. Ak je ho však na nás priveľa, cítime sa zahltene, nevieme sa sústrediť a ani vypnúť, trápia nás rôzne bolesti a symptómy, cez chronické ochorenia, nespavosť, problémy s trávením, podráždenosť a iné, dozrel čas, aby sme sa pozreli na to, čo s mierou stresu vo svojom živote môžeme urobiť.

 

Na tomto workshope sa budeme venovať:

  • funkciám nervovej sústavy,
  • vplyvu stresu na naše zdravie,
  • zvýšeniu odolnosti voči stresovým situáciám a vysporiadaniu sa so stresom,
  • prečo stres vôbec existuje a ako môže byť pre nás aj prospešný,
  • hlbšiemu pochopenia seba – aké naše presvedčenia a postoje k stresu prispievajú,
  • podpore pocitu bezpečia.

 

Prvá časť bude teoretická, aby sme pochopili, čo sa v tele pri strese deje a druhá praktická, v ktorej si prejdeme cvičenia a techniky zamerané na prácu s telom a dychom cez pohyb, meditáciu a relaxáciu, ktoré poľahky zakomponujete aj do bežného života.

Zámerom nie je stresu sa zbaviť, alebo ho už nikdy nezažiť, ale porozumieť sebe v stresových situáciách, vypestovať si väčšiu odolnosť a naučiť sa so stresom vysporiadať sa.

 

====
ZO STRESU DO STREDU – CESTA JOGY
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DEŇ: 11.12.2022, nedeľa
ČAS: 18:00 – 21:00
CENA: 35 Eur
LEKTORKA: Evka Mamrillová
REGISTRÁCIA : bit.ly/3CgsgI4
====

EVA MAMRILLOVÁ

Workshopom vás prevedie lektorka Eva Mamrillová, ktorá v našom centre vedie individuálne lekcie jogy, lekcie Zdravý chrbát a kurzy Mindful Yin jogy a Slow and Restorative joga. Jej veľkou vášňou je skúmanie tela vo všímavom pohybe zameranom na cítenie a prepojenie jednotlivých častí tela v pohybe. Svoje lekcie obohacuje o meditácie zamerané na rozvoj vďačnosti, súcitu a láskavosti.

„Joga je pre mňa doslova cestou sebaspoznávania, hlbšieho porozumenia sebe aj svetu, otvorenia sa cítiť aj to, čomu sa bežne vyhýbame, a tak žiť slobodnejší a naplnený život.“

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)