KURZ ZDRAVÝ CHRBÁT, FUNKČNÉ TELO

KURZ ZDRAVÝ CHRBÁT, FUNKČNÉ TELO

KURZ ZDAVÝ CHRBÁT, FUNKČNÉ TELO – pre začiatočníkov & mierne pokorčilých

Príď sa detailnejšie zoznámiť s jednotlivými asanami a odštartuj svoju vlastnú jogovú prax! Na hodinách budeme postupne prechádzať všetkými pozíciami zdravo a bezpečne, naučíme sa ako po celom dni uvoľniť chrbticu, jednotlivé nosné kĺby a ako porozumieť signálom, ktoré nám telo komunikuje. Každá hodina bude mať svoj zámer a po 10tich týždňoch si odnesieš domov sekvenciu, ktorú zvládneš praktizovať hravo aj sám.

Zdravý chrbát a funkčné telo sú základným predpokladom pre spokojné a pohodové fungovanie počas dňa. V dnešnom rýchlom svete veľa z nás “bojuje” s nedostatkom času, so sedavým zamestnaním a s ním spojenými následkami, ktoré ovplyvňujú nielen to ako sa počas dňa cítime, ale aj v akej nálade ho prežijeme. Poväčšine je ťažké nájsť si apoň hodinku pre seba samého, ale keď už si ju nájdeš, snaž sa ju využiť naplno.

Kurz je určený pre všetkých začiatočníkov a mierne pokročilých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o tom, že “ako, prečo a načo” jednotlivé asány fungujú a ako ich správne zapojiť do svojej jogovej praxe. Po skončení kurzu budeš vedieť akým spôsobom správne a zdravo praktizovať základné pozície, ktoré následne vuyžiješ pri akejkoľvek inej hodine (nielen) jogy. Naučíš sa tiež čo sa v pozíciách s tvojím telom deje a ako mu prostredníctvom nich dokážeš pomôcť vrátiť sa späť do rovnováhy. Každá hodina bude mať svoju tému, pričom všetky bude spájať jeden spoločný vieľ: zdravie našej chrbtice a s ňou súvisiace funkčné partie. Domov si vždy odnesieš aj pomôcku, ktorá ti uľahčí trénovanie získaných tipov a trikov, kedykoľvek budeš mať chuť..:)

“Nerob veci len tak aby boli, rob ich tak aby dávali zmysel.”

 

=======
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 10. 9. – 12.11. 2020 (10 stretnutí)
DEŇ : štvrtok
ČAS: 16:45 – 17:55
LEKTORKA: Alenka Lexmanova
CENA: 80 Eur

=======

 

KURZ ZDRAVÝ CHRBÁT, FUNKČNÉ TELO – mierne pokročilí

Bavia ťa detaily, technika, chceš sa dozvedieť niečo viac o tom ako sa tvoje telo správa v jogových pozíciách? Tak potom je práve tento kurz pre teba ten pravý 🙂

Budeme rozoberať, debatovať a spoločne prehlbovať vedomosti o jednotlivých asánach.

Povieme si prečo je dôležité rozumieť tomu čo sa v našom tele deje a vysvetlíme si aký vplyv má joga na zdravie našej chrbtice.

Každá hodina bude rozdelená na 2 časti, v rámci ktorých si vysvetlíme trošku teórie a následne otestujeme to čo sa naučíme v praxi.

Kurz je vhodný pre absolventov kurzu Zdravy chrbát, funkčné telo 1 a 2, ale aj pre všetkých mierne pokročilých jogínov.

Teším sa na Vás. Namasté

 

=======
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY:
DEŇ : štvrtok
ČAS: 16:45 – 17:55
LEKTORKA: Alenka Lexmanova
CENA:
REGISTRÁCIA:

=======

 

 

ALENKA LEXMANOVÁ

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH