Deň / Dátum / Čas

sobota / 18.05.2019 / 8:30 - 23:59

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Ahoj,
pozývam Ťa na 4. narodeniny Yoga House 🙂

Waw, že štvrté… no úprimne mne to už príde ako celá krásna večnosť. Nový život… 🙂 Vážim si to a chcela by som vám týmto DŇOM OTVORENÝCH DVERÍ poďakovať za všetku vašu podporu a prítomnosť, ktorú si v Yoga House veľmi vážime.
Ďakujeme, že nám dávate možnosť podporovať zdravie komunity v okolí. Že s nami spolu tvoríte tu ozdravnú atmosféru a vibráciu na hodinách, ktorá sa magičnosťou dá niekedy krájať 🙂
Dík za váš záujem a bdelú prítomnosť, ktorá nás všetkých vnára mnohokrát hlboko do Seba.

Radi by sme vám aj nám samotným naďalej prinášali tieto spojenia s “Priestorom vo Vnútri”… čo je aj prvotný zámer Yoga House. Spojiť sa so sebou, nájsť kto som, čo som a kadiaľ ísť … zdravší, silnejší, spokojnejší.

Prinášajú vám to skvelí inštruktori štúdia, ktorým patrí vďaka za ich zainteresované srdce. A vďaka za to vaše, s ktorým do Yoga House vstupujete ♥

Ďakujeme,
Žabka a celý Yoga House

=======
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 18. 5. 2019, SOBOTA
ČAS: 8:30 – 00:00
CENA: 0 eur
BEZ REGISTRÁCIE IBA PRÍĎ
ROZVRH FOTO DOLE
=======