Joga pre maminky s bábätkami a malými deťmi

Joga pre maminky s bábätkami a malými deťmi

Cvičenie pre maminy s bábätkami 0,5 – 1 rok lezúni & deťmi od 1-3 roka. 

PONDELOK 8:40 – 9:40 (0.5 – 1r.)
PONDELOK 10:00 – 11:00 (1-3r.)

 

Máš dieťatko vo veku od 0,5 -1 roka alebo od 1 – 3 roka, ktoré sa stalo stredobodom Tvojho vesmíru? Príď načerpať silu, uvoľniť chrbát a opäť vyživiť svoju ženskosť. Zmeniť prostredie a na chvíľu si dopriať čas pre seba. Hodina pozostáva zo starostlivo zvolených jogových asán (pozícií) na posilnenie, ale aj uvoľnenie najviac preťažených častí tela. Dychové cvičenia na postupné zapojenie brušných svalov a cviky na posilňovanie panvového dna. Súčasťou hodín bude aj relaxácia alebo meditácia v pohybe na uvoľnie tlaku od každodenných povinností. Vďaka pravidelnému cvičeniu sa staneš mamou, ktorá bude pre Tvoj najväčší poklad lepšie naladená a odolnejšia voči nástrahám, aké táto nová cesta životom prichystala. Zlepšíš tak vzťah s Tvojim telom a pomôžeš si na ceste k akceptácii zmien. Detičky tak zároveň už od útleho veku budeš viesť k zdravému vzťahu k pohybu a k tomu, že aj mama má právo na svoje aktivity. Hodiny sa prispôsobujú aktuálnej atmosfére a okrem tradičných jogových pomôcok bude mať k dispozícii aj množstvo hračiek, hudobných nástrojov či loptičiek. Cieľom týchto hodín je aj spoločná vzájomná podpora, aby si odchádzala viac fyzicky a psychicky uvoľnená. Na pravidelnom kurze spoznáš iné mamičky, môžeš zdieľať v malej skupine a inšpirovať sa navzájom. (max. 10 mamičiek).  
 
 
Praktické informácie:

Odporúčame prísť s drobnými nie príliš tekutými maškrtami (kapsičky, chrumky, sušené či čerstvé ovocie, apod.) a takisto aj hračkami na istotu – knižky a hračky nevydávajúce hluk (ktoré má dieťa rado v prípade, že by ho z hračiek v miestnosti nič neoslovilo).
Na mieste sú podložky. Ak potrebuješ dones svoju deku alebo inú podložku pre dieťatko.
Cvičiť odporúčame v pohodlnom ideálne bavlnenom oblečení.

 

 

Nahrádzanie hodín v prípade choroby:

Ako to už pri deťoch býva, veľmi často nás prekvapia neplánovanými dovolenkami v podobe chorôb. Preto máš možnosť uplatniť si kompenzáciu a to tak, že nám napíšeš na email: info@yogahouse.sk, na základe vymeškanej lekcie ti nahráme kredit v hodnote jednej otvorenej lekcie u nás v Yoga House, na ktorú sa môžeš prihlásiť v našom rozvrhu. Tento kredit nie je časovo limitovaný, takže ho vieš využiť omnoho neskôr.

 

Cvičenie pre maminy s bábätkami 0,5 – 1 rok lezúni

========
KDE : YOGA HOUSE
KEDY: 9.9. – 21.10. 2024 (7 lekcií)
ČAS: Pondelok : 8:40 – 9:40
LEKTORKA: Nikol Chovancová
CENA: 84 Eur
REGISTRÁCIA: bit.ly/3xZ5q8E
PRE KOHO: Bábätká okolo 0.5 – 1 roka lezúni – detičky, ktoré ešte nechodia a sú menej akčné v pohybe, zároveň nie je nevyhnutné ich mať stále na rukách alebo kojiť
Pre viac info môžete napísať priamo lektorke na email: yogasnikol@gmail.com
Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu, keďže počet miest je obmedzený na 10 žien. ============

 

Cvičenie pre maminy s detičkami od okolo 1 do 3 rokov chodci

========
KDE : YOGA HOUSE
KEDY: 9.9. – 21.10. 2024 (7 lekcií)
ČAS: Pondelok 10:00 – 11:00
LEKTORKA: Nikol Chovancová
CENA: 84 Eur
REGISTRÁCIA: bit.ly/3WnNxtx
PRE KOHO: Deti okolo 1 – 3 rokov – chodci – detičky ktoré sú akčnejšie v pohybe
Pre viac info môžete napísať priamo lektorke na email: yogasnikol@gmail.com
Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu, kedže počet miest je obmedzený na 10 žien.
========

 

NIKOL CHOVANCOVÁ

Pondelok – 8:40 – 9:40

Pondelok – 10:00 – 11:00

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH