JOGA PRE MAMINKY S BÁBÄTKAMI A MALÝMI DEŤMI

JOGA PRE MAMINKY S BÁBÄTKAMI A MALÝMI DEŤMI

Cvičenie pre maminy s bábätkami 0-1 rok

PONDELOK 8:30 – 9:30

Stať sa mamou neznamená vzdať sa samej seba. Ponúkame možnosť stráviť príjemné chvíle pri cvičení jogy a využiť tak jej benefity aj novopečeným mamičkám.

Kurz je určený pre čerstvé mamičky od skončenia šestonedelia do cca. 1 roku dieťaťa. Je vhodný pre všetky mamičky bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti s jogou. Jedinou podmienkou je chuť urobiť niečo pre seba a zároveň nemusieť „odkladať“ svoj najcennejší poklad.
Jemným, šetrným cvičením sa budeme usilovať dostať svoje telo opäť do formy. Zameriame sa najmä na uvoľnenie chrbtice, krku a ramien, ktoré sú najviac zaťažované pri manipulácii s bábätkom a dojčení. Posilníme chrbtové svaly, svaly panvového dna, vonkajšie i vnútorné brušné svaly. Naučíme sa bábätko správne dvíhať, aby tým náš chrbát netrpel.
Popri snahe o pevné a pružné telo upevníme i zdravé sebavedomie mamičky, zrelaxujeme myseľ, „predýchame“ nástrahy materstva. Čas, ktorý strávime pravidelným cvičením jogy sa nám mnohonásobne vráti. Joga nám pomôže s ľahkosťou zvládať každodenné povinnosti a naučí nás byť v prítomnom okamihu, vychutnávať si radosti a krásy, keďže v prípade bäbatiek platí ešte viac, že tieto chvíle sú naozaj neopakovateľné…

Budeme malá uzavretá skupina (max. 8 mamičiek), v ktorej sa môžete skutočne uvoľniť, chvíľu nebyť dokonalou matkou, nebyť tu na 100% iba pre bábätko ako po celý zvyšok dňa.
Budete mať priestor pozdieľať s ostatnými mamičkami a odľahne vám keď zistíte, že v tom nie ste samé. Cvičenie budeme prispôsobovať aktuálnej nálade bábätiek i mamičiek. Deti budeme nenásilne zapájať do cvičenia, alebo ich necháme vnímať nenútenú atmosféru, príjemnú hudbu, vône a zvuky.
Ani sa nenazdáte a z balíčka, ktorý svoje prvé hodiny jogy možno iba prespí sa bude z týždňa na týžden stávať vnímavejšia a šikovnejšia, vyrovnaná a sebavedomá dokonalá bytosť. Zo
„závažia“ pri jednotlivých cvikoch sa stane partner, ktorý s vami bude zdieľať radosť z cvičenia, hier a spoločnej relaxácie. Možno medzi vami vznikne ešte jedno – „jogové“ puto.

Urobte to pre seba … lebo spokojná matka = spokojné dieťa a šťastná celá rodina. 🙂

PS: prineste si dečku, na ktorú bábätko položíte a niečo na jeho prikrytie, pre seba pohodlné
oblečenie na cvičenie.

========
KDE : YOGA HOUSE
KEDY: 2.5. -27.6. 2022 (9 lekcií)
ČAS: Pondelok : 8:30 – 9:30
LEKTORKA: Katarína Vassová
CENA: 90 Eur
REGISTRÁCIA: bit.ly/3irlHrq
Bábätká do 1 roka
V prípade otázok prosím kontaktujte Katku:
+421 903 777 527, katarinavassova@zoznam.sk,
FB: Katarína Vassová
Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu, kedže počet miest je obmedzený na 8 žien. Náhrady nie sú možné.
Korona: V prípade reštrikcíí kvôli korona vírusu bude kurz presunutý na nový termín po otvorení. Peniažky nie je možné vrátiť alebo presunúť na kredit, či iný kurz.
============

Cvičenie pre maminy s detičkami od 1 do 3 rokov

PONDELOK 10:00 – 11:00

Máte dieťatko vo veku od 1 do cca. 3 rokov? To znamená, že Váš život sa už dlhší čas krúti iba okolo vášho pokladíku. Byť dobrou mamou však neznamená vzdať sa samej seba.

Ak cítite, že nastal čas dostať sa opäť do formy, urobiť niečo pre seba, ale zároveň chcete stále čo najviac času tráviť so svojím dieťaťom, tento kurz je pre vás ideálny. Je určený pre všetky mamičky bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti s jogou.
Jemným, šetrným cvičením sa budeme usilovať dostať svoje telo opäť do formy. Zameriame sa najmä na uvoľnenie chrbtice, krku a ramien, ktoré sú najviac zaťažované pri manipulácii s dieťaťom. Posilníme chrbtové svaly, svaly panvového dna, vonkajšie i vnútorné brušné svaly.

Naučíme sa dieťa správne dvíhať, aby tým náš chrbát netrpel. Popri snahe o pevné a pružné telo upevníme i zdravé sebavedomie mamičky, zrelaxujeme myseľ, „predýchame“ nástrahy materstva. Čas, ktorý strávime pravidelným cvičením jogy sa nám mnohonásobne vráti. Joga nám pomôže s ľahkosťou zvládať každodenné povinnosti a naučí nás byť v prítomnom okamihu, vychutnávať si radosti a krásy, keďže v prípade malých detí platí ešte viac, že tieto chvíle sú naozaj neopakovateľné…

Budeme malá uzavretá skupina (max. 8 mamičiek), v ktorej sa môžete skutočne uvoľniť. Cvičenie budeme prispôsobovať aktuálnej nálade detí i mamičiek. Neexistuje lepší spôsob výchovy ako ísť príkladom. Vaše dieťa bude vidieť, že pohyb je neoddeliteľnou súčasťou života, bude cítiť vašu radosť a uvoľnenosť a ako vo všetkom inom čo robíte, sa vás bude snažiť napodobniť.
Deti budeme nenásilne zapájať do cvičenia, zároveň ich však nebudeme nútiť, nebudeme ich zaťažovať svojimi očakávaniami, aký výkon by mali počas tej-ktorej hodiny podať. Budeme
v nich podporovať spontánnosť a individualitu.
Dokonalý prepracovaný systém jogy doplníme o prvky, ktoré sú pre deti príťažlivé. Budeme napodobňovať zvieratká, vydávať zvuky, hrať sa, spievať a učiť sa básničky. Ani sa nenazdáte a z neposedného dieťatka sa bude z týždňa na týžden stávať vnímavejšia a šikovnejšia, vyrovnaná a sebavedomá dokonalá bytosť. Zo „závažia“ pri jednotlivých cvikoch sa stane partner, ktorý s vami bude zdieľať radosť z cvičenia, hier a spoločnej
relaxácie. Možno medzi vami vznikne ešte jedno – „jogové“ puto.

========
KDE : YOGA HOUSE
KEDY: 9.5. – 27.6. 2022 (8 lekcií)
ČAS: Pondelok : 10:00 – 11:00
LEKTORKA: Katarína Vassová
CENA: 80 Eur
REGISTRÁCIA: bit.ly/3L4zQaj
Deti od 1 – 3 rokov
V prípade otázok prosím kontaktujte Katku:
+421 903 777 527, katarinavassova@zoznam.sk,
FB: Katarína Vaššová
Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu, kedže počet miest je obmedzený na 8 žien. Náhrady nie sú možné.
Korona: V prípade reštrikcíí kvôli korona vírusu bude kurz presunutý na nový termín po otvorení. Peniažky nie je možné vrátiť alebo presunúť na kredit, či iný kurz.
============

KATY  VAŠŠOVÁ

Pondelok – 8:30 – 9:30

Pondelok – 10:00 – 11:00

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH