Kundalini meditácie

Kundalini meditácie

Kundalini je energia stočená v spodnej časti chrbtice. Je to energia identická s pránou alebo životnou silou prítomnou vo všetko, čo je – v koreni chrbtice je však kumulovaná a spiaca, pokiaľ s ňou nezačneme pracovať.

 

Kurz kundalini meditácii pozostáva zo štyroch samostatných ciest. Sú to aktívne meditácie – často ide o pohyb spojený s prácou s dychom alebo chantingom (spievaním mantier). Počas štyroch sedení budeme robiť meditácie pochádzajúce od Osha, techniky z tradičnej himalájskej kriya jogy a tiež z kundalini jogy podľa Yogi Bhajan.

 

Kundalini meditácie jemne ale cielene uvoľňujú bloky v tele, rozpúšťajú stres, napätie a traumy. Zároveň priamo adresujú životnú silu v našom tele, ktorej prebudenie prináša pokojnú myseľ, prítomnosť v tele a pocit súznenia so všetkým živým aj neživým. Ukotvíme sa v našej podstate – ktorou je láska a harmónia.

 

====
KDE: Yoga House Bratislava, Sála 3
DÁTUM KURZU: 16.7. – 25.7. 2024 (4 lekcie)
KEDY: každý utorok a štvrtok
ČAS: 19:30 – 21:00
LEKTORKA: Klaudia Krystal
REGISTRÁCIA: bit.ly/4c6macD
Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu. Náhrady nie sú možné.

====

KLAUDIA KRYSTAL

Utorok a Štvrtok – 19:30 – 21:00

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH

 

Lektorka kurzu kundalini jogy má urobený učiteľský kurz 200h kundalini joga podľa Yogi Bhajan a 300h tradičnej himalájskej kriya jogy. Je trauma-informed, čo znamená, že pracovala so psychológmi v tréningoch zameraných na traumu – ako sa vytvára, ukladá a uvoľňuje z tela. Prácu a vedomosti o traume aplikuje na hodinách, aby vytvorila bezpečné a príjemné prostredie pre každého študenta individuálne, v jeho procese.