TANEC DUŠE

TANEC DUŠE

TANEC DUŠE

Splynúť v jedno.
Stať sa tancom.
Len načúvať.

Tanec je tým najprirodzenejším komunikačným nástrojom medzi našim vnútorným a vonkajším svetom.
Je to brána, ktorá nám otvára nové možnosti prežívať svoj život v jeho maximálnej plnosti. Prebúdza vášeň, radosť, tvorivosť, vitalitu a rozširuje vedomie. Každý človek si nesie v sebe svojho vnútorného tanečníka. Zahodíme predsudky a obavy, aby sme si dovolili prejaviť sa v pohybe, ktorým nám je prirodzený. Odmenou bude pokojná myseľ a vyživená duša.

Tanec duše je pohybová meditácia pre mužov a ženy, v ktorej veľmi intuitívne prepájam skúsenosti z extatického tanca, tanca 5 rytmov a šamanských techník. Pohybovým meditáciam sa venujem od roku 2010.

 

Priebeh:
V úvode sa naladíme na seba cez jednoduché dychové alebo pohybové techniky. Postupne prejdeme do spontánneho plynutia za podpory hudby a svojho vnútorného vedenia.
Na záver nás čaká meditácia na ukotvenie sa v tele a dosadnutie spustených procesov.

Nie sú nutné žiadne predchádzajúce skúsenosti, vhodné pre ženy aj mužov.

 

Témy:
1. Prebudenie vnútorného tanečníka
2. Tanec Zeme
3. Tanec ohňa
4. Tanec vody
5. Tanec vzduchu
6. Srdce, myseľ v rovnováhe
7. Plnosť života

 

====
KDE: Yoga House
DÁTUM KURZU: 13.10. – 24.11.2022 (7 lekcií)
KEDY: každý štvrtok
Čas: 10:00 – 11:30
CENA: 84 Eur
LEKTOR: Nikol Chovancová
REGISTRÁCIA: bit.ly/3QR7Wlq
Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu. Náhrady nie sú možné.

Korona: V prípade reštrikcíí kvôli korona vírusu bude kurz presunutý na nový termín po otvorení. Peniažky nie je možné vrátiť alebo presunúť na kredit, či iný kurz.

====

 

NIKOL CHOVANCOVÁ

Od roku 2010 sa venujem joge, ktorá vo mne prebudila ešte väčší záujem o prepojenie tela, mysle a duše. Postupne sa k učeniu jogy pridávali techniky pohybových meditácií, ktoré sa stali mojou vášňou a zdrojom inšpirácie pre život v prítomnosti. Tanec ako meditácia je pre mňa tým najprirodzenejším spôsobom spojenia sa so svojim vnútrom. Z týchto okamihov čerpám silu a vyživujem svoju dušu.
Moju prax zahŕňajú: Oshove dynamické meditácie, Tanec 5 rytmov, Ecstatic dance, Trance dance, Free dance a šamanské pohybové techniky.
Okrem jogy a tanca sa venujem koučovaniu a vediem kurzy na prebudenie svojho vnútorného potenciálu. Som vďačnou manželkou a matkou dvoch synov, ktorí sú mojimi veľkými učiteľmi.
Mojim poslaním je sprevádzať ľudí na ich ceste k vedomému a radostnému životu v súlade so sebou a svojím poslaním.