Tvárová joga

Tvárová joga

Tvárová gymnastika predstavuje ucelený systém presne cielených cvikov na precvičovanie  jednotlivých tvárových svalov. Opakovaním cvičenia dochádza k účinnejšej regenerácii svalov, ktoré sa  stávajú pevnejšími, pružnejšími a získavajú na svojom objeme.

Pleť získa živšiu farbu a zlepší sa štruktúru a celkový vzhľad tváre.

Na kurze si počas 10 hodín  plne osvojíme princíp tvárového cvičenia. Budeme venovať pozornosť aj tomu,ako používame svoju mimiku, zvedomníme si nezdravé návyky vedúce k asymetrii tváre a zbytočnej tvorbe vrások. Uvedieme si súvislosti medzi nesprávnymi postojmi tela, ktoré nám vytvárajú nadbytočné napätie aj na tvári a vedú k skracovaniu tvárových svalov a tvorbe vrások.

Kurz predstaví v úvodných hodinách 23 základných cvikov vrátane očnej jogy, doplňujúcich cvičení, z ktorých si budete môcť vybrať a vyskladať vlastnú komplexnú zostavu cvikov, ktoré sú pre vašu individuálnu anatómiu svalov tváre a želaný efekt pre vás najvhodnejšie, alebo vám najviac sadnú. Súčasťou kurzu je aj anatómia svalov tváre, štruktúra kože a cievny a lymfatický systém z pohľadu tvárovej gymnastiky.

Každá nasledujúca hodina bude navyšovať počet opakovaní jednotlivých cvikov tak, aby sme si pohyb jednotlivých svalov uvedomili, zžili sa so správnym prevedením cvikov a mohli ich tak ľahko po kurze zaradiť do svojho každodenného života. Záver hodiny bude venovaný očnej joge, ktorá uvoľnením očných svalov a vrátením ich pôvodnej dĺžky pomáha odstraňovať únavu očí za počítačom, zrakové defekty a zlepšuje ostrosť videnia. Čerešničkou na torte bude uvoľňujúca masáž tváre, ktorá navodí uvoľnenie a pocit radosti z cvičenia.

Príjemným bonusom kurzu bude aj japonská lymfatická masáž tváre tanaka, ktorá odstraňuje opuchy v tvári, má liftingový účinok na tvár, umožňuje prietok lymfy, ktorá odvádza odpadové látky z podkožia, čím pomáha jej detoxikácii a regenerácii.

====
KDE: Yoga House Bratislava, Sála 3
DÁTUM KURZU :  6. 10. 2020 – 8.12. 2020  (10 lekcií)
KEDY: každý utorok
ČAS: 19:30 – 21:00
LEKTOR: Iza Szol
CENA: 85 eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/Ie5Qfa9UnU
====

 

IZA SZOL

Utorky 19:30 – 21:00

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH